Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:
 • Довжина 20,45 м. Ціну уточнюйте
  Jeanneau 65 – новий флагман модельного ряду...
 • Довжина 18,28 м. Ціна за запитом.
  Нова яхта JEANNEAU 60 просто оповита розкішшю!...
 • Довжина 16,98 м. Ціну уточнюйте.
  Інноваційна, смілива та оригінальна яхта Jeanneau...
 • Довжина 14,00 м. Ціна вказана на складі в Європі. Новий погляд на життя на борту! Розроблений...
 • Довжина 13,00 м. Ціна вказана на складі в Європі. Нове покоління Sun Odyssey, завдяки розумному...
 • Довжина 12,35 м. Ціну вказано на складі в Європі. Перебування на 41-футовій вітрільній яхті ще...
 • Довжина 11,75 м. Ціна вказана на складі у Європі. Нова вітрильна яхта в модельному ряду Sun...
 • Довжина 10,4 м. Ціна вказана на складі верфі в Європі без ПДВ.
  Система трьох...
 • Довжина 10,34 м. Ціну вказано на складі в Європі. З самого першого погляду, Sun Odyssey 349...
 • Довжина 10,11 м. Ціну вказано на складі верфи в Європі без ПДВ. Корпус цієї яхти виготовляється...

Вітрильні яхти

Де купити вітрильну яхту в Україні?


Парусна яхта - поширене водний транспортний засіб, який приводиться в рух не роботою двигуна, а від вітру. Саме під вітрилом і ходили по морях мандрівники і купці до появи двигунів. Звичайно, мотори у сучасних яхт теж є - для руху в безвітряну погоду і для умов, які потребують складного маневрування.

Про переваги вітрильних яхт


Водні кошти з вітрилом - це перш за все романтика. Однак крім більш красивого класичного зовнішнього вигляду вітрильні моделі мають ще й ряд переваг (у порівнянні з моторними):

 1. Витрати. За рахунок того, що під вітрилом яхта рухається завдяки силі вітру - паливо витрачати доводиться тільки по необхідності. При сприятливій погоді вітрильне судно по витраті палива виявиться в рази, а то і в десятки разів вигідніше, ніж моторне.

 2. Автономність. Відстань, яка здатна пройти моторне судно - безпосередньо залежить від запасів палива. У парусної моделі з цим куди легше: на одному повному баку можна подорожувати кілька днів, а то і довше тижня.

 3. Маневреність. На відкритому просторі, де немає необхідності в складних маневрах - вітрильні моделі більш зручні і більш стійкі.

 4. Ціна. Один з ключових чинників, за якими саме вітрильні яхти купуються і знімаються в оренду частіше, ніж моторні: вони дешевші. І по вартості самої яхти, і за вартістю палива.


З явних недоліків (у порівнянні з моторними суднами) можна виділити меншу площу корисного простору. Через наявність щогли на палубі на ній залишається менше місця, яке можна було б використовувати під салон, майданчик для засмаги, або флайбрідж.

Як вибрати модель?


Вибір моделі повинен грунтуватися на таких параметрах:

 1. Розмір. Від цього залежить і ціна, і кількість екіпажу, і рівень комфорту, і швидкість, і складність управління, і ще маса інших чинників. Найменшими (до 30 футів довжиною) легко управляти, простіше зберігати і перевозити. Середній, найпопулярніший розмір (30-40 футів) вже забезпечує більший рівень комфорту, але при цьому для управління потрібно екіпаж з 2-4 осіб. Моделі довше 40 футів вже можуть використовуватися навіть для навколосвітніх подорожей.

 2. Де буде використовуватися? Океан, море, внутрішні водні шляхи (озера, річки), прибережні води - для кожної категорії судна повинні відповідати певним характеристикам.

 3. Гонка або подорож? Якщо купити вітрильну яхту хочеться просто для водних прогулянок - то можна придбати «прогулянкову» модель. Любителям гонок слід вибирати спеціалізовані швидкісні моделі.
  Осадка. Вибирається в залежності від акваторії (на мілководді - менше, в обладнаній акваторії - більше).


Конструкція підводної частини корпусу. Від цього залежить опірність яхти перекидання (остійність). Варіантів конструкції кіля існує кілька (підйомний кіль, швертбот, укорочений кіль, глибокий кіль, довгий кіль), і у кожного - свої особливості в управлінні, недоліки і переваги.

Також слід визначитися: чи потрібна нова яхта, або можна придбати модель, що була у вжитку.

Де купити в Україні?


В Україні купити вітрильну яхту можна в компанії Marine Trade. Її спеціалізація - продаж водних транспортних засобів (катерів і яхт) класу люкс. В каталозі Marine Trade - кілька лінійок яхт з вітрилом від відомих французьких виробників. Великий асортимент дозволяє вибирати потрібний рівень комфорту і цінову категорію.