Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:

Яхти моторні

Чим хороші моторні яхти?


При виборі яхти основне питання, яке належить вирішити покупцеві - це її тип: вітрильна або моторна. Моделі з вітрилом - дешевше (нижче і ціна самого водного кошти, і ціна на паливо для нього). Однак моторні моделі теж не позбавлені своїх переваг.

Чому варто купити моторну яхту: про переваги


Найяскравіші гідності, які має моторний водний транспорт (в порівнянні з вітрильним):

  1. Простота управління.

  2. Маневреність. Моторні моделі більш зручні в обмежених умовах, коли вільного простору для маневру - мінімум.

  3. Рівень комфорту. У моторних яхт комфортабельність на порядок вище, ніж у вітрильних. Це і просторіші палуби, і наявність флайбріджа (який дозволяє одночасно і управляти судном, і відпочивати), і більше простору для житлових приміщень. Вітрильні моделі в цьому плані програють - у них і палуба вузька, і простору на кокпіті менше.


Істотним недоліком водномоторний засобів є їх ціна: коштують вони дорожче, ніж вітрильні. До того ж більше витратитися доведеться і на паливо.

Як вибрати моторну яхту?


Вибір водного транспортного засобу - завдання більш складна і відповідальна, ніж покупка автомобіля. При виборі судна слід звертати увагу на:

  1. Розмір. Чим більше яхта - тим складніше їх зберігати і транспортувати. Також для великих судів необхідно більше простору для маневру.

  2. Швидкість. Середня швидкість, яку розвиває моторне судно - 24 вузлів. Однак розкид характеристик в цьому плані істотний: у одних моделей максимальна швидкість може складати 15 вузлів, у інших - 50-70.

  3. Місце плавання (спокійна вода з відомим рівнем дна і рельєфом, поблизу від людей, або регіони з більш швидкою течією, хвилями, і не обладнаної береговою лінією?).


Також звертати увагу варто і на рівень комфорту. Зараз у продажу можна знайти як прості прогулянкові моделі з 1 каютою, так і величезні круїзні яхти, в яких можна розмістити десятки гостей.

Продаж моторних яхт в Україні: де купити?


Для тих, кого цікавить продаж моторних яхт в Україні: придбати такий вид транспорту можна в київській компанії Marine Trade. Підприємство є єдиним українським дистриб'ютором двох французьких брендів, а в каталозі - є десятки моделей різних категорій (від невеликих прогулянкових катерів, економних і легких в управлінні, і до величезних круїзних яхт). Придбати можна як нові яхти, так і БО.