Яхти Van der Valk

Виробник алюмінієвих і сталевих яхт Van der Valk (Голландія) Багате спадщину і досвід, накопичений з 1968 року, відрізняють верф Wim Van der Valk, що створює розкішні алюмінієві і сталеві яхт на замовлення. Засновник верфі Вім ван дер Вальк був пристрасним шанувальником води і морських подорожей, і саме це захоплення підштовхнуло його до роботи...
Яхти Van der Valk

Виробник алюмінієвих і сталевих яхт Van der Valk (Голландія)


Известная верфь яхт премиум класса Wim Van Der ValkБагате спадщину і досвід, накопичений з 1968 року, відрізняють верф Wim Van der Valk, що створює розкішні алюмінієві і сталеві яхт на замовлення. Засновник верфі Вім ван дер Вальк був пристрасним шанувальником води і морських подорожей, і саме це захоплення підштовхнуло його до роботи над створенням власних човнів. Успіх перших моделей, розмір яких не перевищував і 10 метрів, дозволив верфі блискавично привернути увагу громадськості. Вім Ван Дер Валк продовжив роботу над новими моделями: Valkkruiser, Comfort, Royal і Super Falcon стали символом якості. Завдяки постійному використанню інновацій та підвищення якості продукції, Wan der Valk була визнана однією з найбільш шанованих і відомих голландських верфей.

Як народилася яхта Van der Valk?


Кінець 90-х років ознаменував народження лінійки Continental. Успіх модельного ряду доводив той факт, що понад 100 яхт моментально знайшли своїх власників. Коли Volvo Penta представила свою революційну систему двигунів Volvo Penta IPS, верф приступила до будівництва спеціального корпусу, що відповідає вимогам Volva. Так з'явилася модельна лінійка Continental II, яку за традицією чекав великий успіх.

Van der Valk Yachts - якість і надійність у всьому


Всі яхти Van der Valk виробляються на власному заводі верфі в Голландії, проте їх кількість обмежена в цілях забезпечення найвищої якості та ексклюзивності кожної окремої яхти. Тільки після інтенсивних випробувань з контролю якості, яхта Wim Van der Valk потрапляє в руки свого нового власника.