Сталеві та алюмінієві яхти преміум класу Van der Valk (Нідерланди)

Виробник алюмінієвих і сталевих яхт Van der Valk (Голландія)

Багату спадщину і досвід, накопичений з 1968 року, відрізняють верф Wim Van der Valk, що створює розкішні алюмінієві і сталеві яхт на замовлення. Засновник верфі Вім ван дер Вальк був пристрасним шанувальником води і морських подорожей, і саме це захоплення підштовхнуло його до роботи над створенням власних човнів. Успіх перших моделей, розмір яких не перевищував і 10 метрів, дозволив верфі блискавично привернути увагу громадськості. Ван дер Вальк продовжив роботу над новими моделями: Valkkruiser, Comfort, Royal і Super Falcon стали символом якості. Завдяки постійному використанню інновацій та підвищення якості продукції, Van der Valk була визнана однією з найбільш шанованих і відомих голландських верфей.

Кінець 90-х років ознаменував народження лінійки Continental. Успіх модельного ряду доводив той факт, що понад 100 яхт моментально знайшли своїх власників. Коли Volvo Penta представила свою революційну систему двигунів Volvo Penta IPS, верф приступила до будівництва спеціального корпусу, що відповідає вимогам Volva. Так з'явилася модельна лінійка Continental II, яку за традицією чекав великий успіх.

Всі яхти Van der Valk виробляються на власному заводі верфі в Голландії, проте їх кількість обмежена в цілях забезпечення найвищої якості та ексклюзивності кожної окремої яхти. Тільки після інтенсивних випробувань з контролю якості, яхта Van der Valk потрапляє в руки свого нового власника.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (099) 482-08-07
  • (044) 221-58-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію