Зручний і високоефективний. Створений для справжнього задоволення. Винятковий комфорт на борту, дизайн поза часом, легке керування і безпека - лінійка SUN ODYSSEY ідеально підходить для сімейних подорожей.

Виробник: Jeanneau
Довжина 14,00 м. Ціна на складі в Європі від 267 300 ЄВРО Новий погляд на життя на...
Виробник: Jeanneau
Довжина 13,00 м. Ціна на складі в Європі від 209 300 ЄВРО Нове покоління Sun Odyssey, завдяки...
Виробник: Jeanneau
Довжина 12,76 м. Ціна на складі в Європі від 177 100 ЄВРО
Виробник: Jeanneau
Довжина 11.75 м. Ціна на складі в Європі від 136 100 ЄВРО Комфорт і...
Виробник: Jeanneau
Довжина 10,34 м. Ціна на складі в Європі від 94 800 ЄВРО З самого першого погляду, Sun Odyssey...

Jeanneau - французька верф, яка з 1957 року спеціалізується на будівництві суден для приватного користування. Гідне місце в широкому асортименті цього виробника займають вітрильні яхти. Вони будуються в безлічі варіацій і задовольняють запити найдосвідченіших любителів морських подорожей. Яхти Jeanneau Sun Odyssey - це поєднання привабливого зовнішнього вигляду, відмінних морехідних якостей, зручності внутрішнього простору і якісного складання.

Краса Сан Одіссей

З повністю розгорнутими вітрилами яхта Сан Одіссей нагадує чайку, яка ширяє над хвилями. Вона допомагає з моменту сходження на борт втекти від сірих буднів і поринути в світ романтики.

Чудова мореплавство

Яхти Sun Odissey володіють стрімкими обводами корпусів і гарною мореплавства. Спеціально спроектовані вузли управління забезпечують прекрасну чуйність керма, а плавникові кіль мінімізує качку під час плавань.

Комфорт вищого класу

Приміщення плав засобів облаштовані за планами кращих дизайнерів Франції. 2-3 каюти створюють умови для комфортного перебування 4-6 осіб. Затишний T-подібний камбуз дозволяє готувати смачну і корисну їжу.

Як придбати?

Купити Sun Odissey можна звернувшись в нашу компанію. Ціна Sun Odyssey залежить від моделі, комплектації і оснащення судна.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (067) 656-75-21
  • (044) 221-38-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію