Спортивні вітрильники SUN FAST

Виробник: Jeanneau
Довжина 11,25 м. Ціна на складі в Європі від 154 200 ЄВРО Розроблений Daniel Andrieu, на...
Виробник: Jeanneau
Довжина 10,11 м. Ціна на складі в Європі від 113 100 ЄВРО Корпус цієї яхти проводиться методом...

Побудована щоб перемагати Sailboat SUN FAST

Гарантовані швидкість і хвилюючі відчуття без загрози втрати надійності, зручності керування і безпеки на морі. Ці вітрильники вразять Вас своїми морехідними якостями, стабільністю і міцною конструкцією.

Яхта Sun Fast спроектована інженер-конструктором Даніелем Андрие. Вона побудована із застосуванням новітніх технологій, які забезпечують оптимальні характеристики міцності та ваги. Параметри цього човна призначені для досягнення максимальної рухливості під час гонок.

Новітні технології швидкості

Литий корпус, свинцевий кіль сприяють отриманню повної швидкості під час ходіння на всіх галсах. Також на Сан Фаст присутні інновації: відкритий кокпіт і щогла з вуглецевих сплавів. Прекрасно адаптована до однотипним, гандикапний або регати за обмірною формулою в прибережних водах або відкритому морі.

Плавання на ній вражає мандрівників швидкою зміною пейзажів і свистом вітру у вухах. Купити катер Sun Fast бажають багато шанувальників морських прогулянок в Україні.

Комфорт на рівні моря

Сан Фаст оснащений всім необхідним для приємного проведення часу: камбузом, штурманським столом, двома комфортабельними двомісними каютами. Його збірка здійснюється на французькій верфі «Jeanneau», яка вже 59 років виробляє маломірні судна.

Актуальні пропозиції з придбання яхти доступні на нашому сайті. Замовити індивідуальну обробку катера також можна у нас. Ціна яхти Sun Fast залежить від довжини судна.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (067) 656-75-21
  • (044) 221-38-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію