Катери Scarab JET Boats

Де купити сучасні і швидкісні човни SCARAB? SCARAB JET BOATS - засноване в 2014 році підрозділ американського гіганта - холдингу REC BOAT HOLDING, відповідальне за виробництво водометних катерів під однойменним брендом. Обладнаний водометними двигунами ROTAX катер SCARAB JET BOATS подарує Вам переваги, яких немає ні в одній іншій приводний...

Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:
  • Довжина 7,6 м. Ціну вказано в стандартній комплектації на складі в Києві з урахуванням митних...
  • Довжина 7,6 м. Ціну вказано в стандартній комплектації на складі в Києві з урахуванням митних...
  • Довжина 6,4 м. Ціну вказано в стандартній комплектації на складі в Києві з урахуванням митних...
  • Довжина 5,7 м. Ціну вказано в стандартній комплектації на складі в Києві з урахуванням митних...
  • Довжина 4,8 м. Ціну вказано в стандартній комплектації на складі в Києві з урахуванням митних...
Катери Scarab JET Boats

Де купити сучасні і швидкісні човни SCARAB?


Спортивные лодки с водометным двигателем бренда ScarabSCARAB JET BOATS - засноване в 2014 році підрозділ американського гіганта - холдингу REC BOAT HOLDING, відповідальне за виробництво водометних катерів під однойменним брендом.

Обладнаний водометними двигунами ROTAX катер SCARAB JET BOATS подарує Вам переваги, яких немає ні в одній іншій приводний системи. Блискавичний розгін, висока швидкість, і приголомшливі відчуття - ось далеко не весь список переваг цих човнів.

Все скарабей володіють швидкісними обводами, спортивним яскравим дизайном інтер'єру і якісною збіркою. Крім того, при бажанні Ви можете замовити моделі з поліпшеними характеристиками і шикарною обробкою салону.

Відсутність гвинта убезпечить як купання так і катання на водних лижах. А мала осадка судна дозволить не турбується про приховані водних перешкодах і переміщатися в будь-яку частину річки або озера.

Технологія iST (Intelligent Shift and Throttle) значно полегшить контроль управління незалежно від Вашого досвіду водіння. Конструктори змогли уникнути проблем з маневреністю на низьких швидкостях, характерною для всіх водометних судів. Тепер рухатися з невеликою швидкістю, буксирувати лижника або причалювати також просто, як і для гвинтових приводів. Ви повністю контролюєте все в будь-якій ситуації.

Купити катер Scarab Ви завжди зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом. Ціна SCARAB варіюється в розумних межах.