Виробник: Van der Valk
27,21 м
Виробник: Van der Valk
24,99 м

Яхта «Raised Pilothouse» створи свою яхту!

Лінійка яхт преміум класу Raised Pilothouse є однією з найостанніших розробок верфі Van der Valk. Перші яхти побачили світ в 2010 році. Яхти Raised Pilothouse мають сучасний дизайн та інноваційні рішення в яких, однак, проступають класичні нотки. Завдання будь-якої яхти Raised Pilothouse - забезпечити максимальний комфорт власникові і його гостям, підкреслити витончений смак і престиж власника.

Як і інші яхти верфі Van der Valk, яхти Raised Pilothouse виготовляються зі сталі або алюмінію в залежності від бажання клієнта. Корпус яхти розроблений з урахуванням установки приводів VOLVO PENTA IPS, які забезпечують яхтам високу маневреність, при цьому на 35% збільшується продуктивність, на 30% знижуються споживання палива і викиди, на 15% поліпшується динаміка розгону і на 20% зростає максимальна швидкість. Рівень шуму знижується на 50%. Для любителів класичних систем приводу, яхти можуть оснащуватися валом. Технічні характеристики яхт Raised Pilothouse дозволяють з легкістю долати відстані понад 2000 кілометрів без дозаправки. А враховуючи, що яхти цього класу мають сертифікацію CE class A (Ocean), яхта може здійснювати міжконтинентальні круїзи.

Raised Pilothouse виконані за трирівневою схемою. У нижньому рівні розташовуються каюти, сервісні приміщення і моторний відсік. У другому рівні розташований величезний салон, який може бути розділений на декілька зон (салони, їдальні, кухня і. т.п.). Тут також може розташовуватися комфортабельна каюта Власника. Пост керування яхтою винесено на третій ярус, розташований між флайбріджем і другою палубою. Таким чином, команда може бути повністю ізольована від Власника і його гостей.

Яхти Raised Pilothouse - кращий вибір для тих Власників, хто хоче сам проектувати інтер'єри власної яхти. Необмежений вибір матеріалів оздоблення, варіантів компонування допоможуть створити унікальний, неповторний дизайн судна. При цьому Ви можете не переживати про якість матеріалів і обладнання - в будь-якому обраному Вами варіанті це будуть найякісніші і найкращі речі.

Фахівці компанії Marine Trade допоможуть Вам створити найкращий інтер'єр яхти і забезпечать найбільш прийнятну ціну на Raised Pilothouse.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (099) 482-08-07
  • (044) 221-58-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію