Про Нас

Компанія Marine Trade є ексклюзивним дистриб’ютором брендів PrestigeJeanneau, Fiart, Four Winns, Glastron, Scarab Jet Boats В Україні.

Основним напрямком діяльності нашої компанії є дистрибуція і просування брендів Prestige, Jeanneau, Four Winns, Scarab, Glastron, Fiart в Україні. Широкий модельний ряд, який представлений нашою компанією, дозволить задовольнити будь-яке бажання клієнта.

Де б Ви не хотіли проводити Ваше дозвілля: на річці або на морі, в тісному сімейному колі або в галасливій компанії друзів, ми підберемо для Вас найкраще рішення. Marine Trade допоможе Вам відкрити нові горизонти і по новому поглянути на світ навколо Вас.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам здійснити правильний вибір і в будь-який час нададуть необхідну підтримку в будь-якій точці Європи. Ми готові надати Вам комплексні рішення, що включають в себе поставку, митне оформлення, реєстрацію, установку додаткового обладнання та інше.

Також компанія Marine Trade забезпечує сервісне і гарантійне обслуговування придбаних Вами катерів і яхт.

Наше завдання здійснити Вашу мрію, тим самим наповнюючи Ваше життя позитивними емоціями.

Наші послуги

Ремонт і обслуговування човнових моторів
Ремонт, обслуговування, консервація всіх систем катера
Діагностика та ремонт електрообладнання катерів
Підбір запчастин та комплектуючих
Установка додаткового обладнання на катери
Надаємо гарантію на проведені роботи

Сервісне обслуговування

Компанія Марін Трейд офіційний дилер із сервісного та гарантійного обслуговування водномоторний  техніки YAMAHA. Наш сервісний центр здійснює ремонт і обслуговування підвісних човнових двигунів, ремонт і обладнання катерів, ремонт і обслуговування силової техніки провідних світових виробників.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуючи широкий спектр послуг з ремонту силових установок, електроустаткування і систем човнів, а також встановлення додаткового обладнання. Завжди запропонуємо найбільш оптимальне рішення для Вашого катера. При необхідності, працюємо на виїзді.

Докладніше

Відеоогляди