Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:

Яхти S-Line

Серія S-line від PRESTIGE

Яхти модельного ряду S-line мають стрімкий спортивний дизайн. Але при цьому зберігають комфорт і розкіш, властиву всім яхтам бренду Престиж. Розміри яхт в модельному ряду S-line складають від 42 до 70 футів.

Моделям S-line притаманні абсолютно всі особливості яхт Prestige: великі обсяги житлових зон з великою кількістю природного світла, камбуз в кормовій частині і прекрасний панорамний огляд з салону. Особливою рисою модельного ряду є зсувний дах рубки, що дозволяє відчувати себе в єднанні з природою. Все це разом з унікальною функціональністю, інноваційністю та приватністю каюти власника, робить яхти S-line одними з найпопулярніших в своєму класі.

Яхти Prestige 590S, Prestige 630S і Prestige 690S також мають просторий спортфлай, представляючи собою універсальні яхти, що володіють всіма перевагами як флайбріджних, так і спортивних яхт.

Якщо Ви маєте намір придбати яхту Prestige S-line або хочете отримати кваліфіковану консультацію по технічним характеристикам і ціною, зверніться до фахівців компанії "Марін Трейд" за тел. (044) 221-58-78, моб. +38 (067) 658-58-32.