Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:

Яхти F-Line

Серія F-line від PRESTIGE


У яхтах цього модельного ряду поєднуються стиль спортивних суден з додатковою перевагою - збільшеним корисним об'ємом. Розробляючи суду з відкритим і практичним простором над рубкою, верф надає широкий вибір дизайнерських ідей для вимогливих клієнтів.

Флот Prestige флайбрідж складається з яхт з флайбріджем, довжина яких становить від 42 до 70 футів.

Багато вільного місця з великою кількістю природного світла, якими славляться яхти Престиж, залишаються ключовими параметрами і для лінійки Престиж Flybridge. Інноваційна компоновка з ідеально розташованим камбузом в кормовій частині для зручного виходу з салону і кабіни, 360 ° панорамний огляд, хороший рівень освітлення і, звичайно, комфорт і функціональність. Окремо варто відзначити приватність каюти власника. Навіть в яхтах завдовжки 42-46 футів ця зона особливо відділена, а в яхтах від 52 футів, каюта має власний окремий вхід з салону.

Великий флайбрідж є прекрасним майданчиком для спілкування та обідів, тут приємно зіграти і насолоджуватися красивими морськими пейзажами, а управління з верхнього поста приносить справжнє задоволення під час відпочинку на воді.

Флайбріджние човна від Prestige неодноразово удостоювалися нагород, отримуючи визнання і високу оцінку за унікальний дизайн.

Якщо Ви маєте намір придбати яхту Prestige Flybridge або хочете отримати кваліфіковану консультацію по технічним характеристикам і ціною, зверніться до фахівців компанії "Марін Трейд" за тел. (044) 221-58-78, моб. +38 (067) 658-58-32.