Яхти Prestige

Виробник моторних яхт PRESTIGE (Франція) Створений більше 20 років тому як окремий підрозділ верфі JEANNEAU, PRESTIGE дуже швидко перетворився в визнаний міжнародний бренд, представлений в больш ніж 50 країнах світу, завдяки широкій дилерській мережі з більш ніж 250 дилерами, кожен учасник якої професійно підготовлений верф'ю. Більше 2500...

Бренд Бренд sdsdsd

Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

 • Катамарани M-Line
  Катамарани M-Line
  Абсолютно нове рішення у класі моторних катамаранів. Враховуючи величезний досвід верфі у створенні моторних яхт, верф Prestige розпочала створення лінійки преміум катамаранів. Неймовірні обсяги житлових...
 • Яхти X-LINE
  Яхти X-LINE
  Новий революційний концепт від PRESTIGE Ще більше простору, ще більше світла і ще більше моря! Дизайнери верфі змогли зробити неможливе. Завдяки тому, що бортові проходи перенесені на флайбрідж, вдалося...
 • Яхти F-Line
  Яхти F-Line
  Серія F-line від PRESTIGE У яхтах цього модельного ряду поєднуються стиль спортивних суден з додатковою перевагою - збільшеним корисним об'ємом. Розробляючи суду з відкритим і практичним простором над рубкою,...
 • Яхти S-Line
  Яхти S-Line
  Серія S-line від PRESTIGE Яхти модельного ряду S-line мають стрімкий спортивний дизайн. Але при цьому зберігають комфорт і розкіш, властиву всім яхтам бренду Престиж. Розміри яхт в модельному ряду S-line...
Яхти Prestige
Виробник моторних яхт PRESTIGE (Франція)

Створений більше 20 років тому як окремий підрозділ верфі JEANNEAU, PRESTIGE дуже швидко перетворився в визнаний міжнародний бренд, представлений в больш ніж 50 країнах світу, завдяки широкій дилерській мережі з більш ніж 250 дилерами, кожен учасник якої професійно підготовлений верф'ю. Більше 2500 клієнтів компанії в усьому світі поділяють основні цінності бренду. На сьогоднішній день модельний ряд Prestige представлений трьома різними лінійками: F-Line (яхти з флайбріджем), S-Line (яхти зі жорстким дахом, що відкривається), X-Line (нова лінійка яхт, що можна охаректеризувати як "приватний острів").Досвід кількох поколінь дозволяє верфі розробляти виняткові яхти, що повністю відповідають бажанню створити щось довговічне, позачасом і завжди сучасне.

В яхтах PRESTIGE втілена унікальна концепція дизайну інтер'єру, в якій вишукані матеріали служать для підкреслення жилої території, багатої на простір та світло.

Ви можете зникати від всіх щодня! Просторі апартаменти та салони чекають Вас. Кожна деталь яхт Prestige була розроблена, щоб внести певний сенс до добробуту.

Яхти PRESTIGE мають новаторський дух. Як адепт ергономічного дизайну та технологічності, верф завжди прагне вдосконалити та оптимізувати свої яхти, перш за все, потребам клієнтів.

Верф постійно інвестує в високотехнологічні рішення, отримуючи міцніші та легші деталі корпусу та зменшуючи шкідливий вплив на середовище під час будівництва.

За допомогою передового програмного забеспечення, розробка нових проектів проводиться в 3D світі з самого іх початку. А 5-осьові фрезерні верстати створюють складні комплексні деталі з найвищою точністю.

Це дозволяє верфі надавати безпрецендентну гарантію на свої яхти: 7 років на конструкцію корпусу, 5 років гарантіі від осмосу, 3 роки на все обладнання яхти.

Саме тому верф PRESTIGE є сьогодні номером один на ринку яхт від 40 до 60 футів в світі.

Бренд PRESTIGE  офіційно представлений в Україні компанією Марин Трейд. Отримати консультацію, організувати тур на верф та замовити яхту Ви можете зручним для Вас способом, переходячи на страничку Контакти.