Катери з рубкою (hard-top)

В процесі вибору човна в Україні у покупця завжди постає питання, а що робити, якщо ти вийшов на човні, а погода змінилася? Пішов дощ. Піднявся вітер. Що робити, якщо хочеться виходити на воду в жовтні, але на відкритому човні вже не комфортно? Рішення є - вибрати катер із закритою рубкою. Ці катери вже давно стали одними з найпопулярніших в...

Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:
Катери з рубкою (hard-top)
В процесі вибору човна в Україні у покупця завжди постає питання, а що робити, якщо ти вийшов на човні, а погода змінилася? Пішов дощ. Піднявся вітер. Що робити, якщо хочеться виходити на воду в жовтні, але на відкритому човні вже не комфортно?

Рішення є - вибрати катер із закритою рубкою. Ці катери вже давно стали одними з найпопулярніших в Україні. Компанія "Марін Трейд" пропонує Вам моторні катери з закритою рубкою як зі склопластиковими так і з алюмінієвими корпусами.

Багато покупців помилково думають, що дана категорія човнів  експлуатується виключно в холодному кліматі Скандинавії, Балтики або Північного моря. Але це зовсім не так. Човни такої конструкції дуже популярні і в Середземному морі. Їх дуже багато і на Французької рівері і в маринах Італії та Іспанії. На островах Греції і на озерах Швейцарії. Однак потрібно розуміти, що у кожного бренду є своя прив'язка до основного ринку збуту. Тому скандинавські бренди мало підходять для експлуатації в нашому кліматі (через компонування зовнішніх просторів, відсутність місць для засмаги та відпочинку, недостатньо провітрюваних приміщень).

Катери Jeanneau Merry Fisher спочатку розроблялися для експлуатації в Середземному морі і на атлантичному узбережжі Європи. Тому ідеально підходять для клімату України. Що, втім, не заважає їм також займати лідируючі позиції і на ринку скандинавських країн. На сьогоднішній день це офіційно найпоширеніші і найпопулярніші катера із закритою рубкою в Європі. Не відстають вони по популярності і в Україні.