Катери для риболовлі

Як правильно купити катер для риболовлі? Любителям риболовлі не обов'язково сидіти з вудкою на березі або на пристані. Куди цікавішим і продуктивним процес стане в тому випадку, якщо ловити рибу ви будете подалі від берега. Для цих цілей можна використовувати рибальський катер - вид транспорту, про який мріє кожен завзятий рибалка. Що потрібно...

Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:
Катери для риболовлі

Як правильно купити катер для риболовлі?


Любителям риболовлі не обов'язково сидіти з вудкою на березі або на пристані. Куди цікавішим і продуктивним процес стане в тому випадку, якщо ловити рибу ви будете подалі від берега. Для цих цілей можна використовувати рибальський катер - вид транспорту, про який мріє кожен завзятий рибалка.

Що потрібно знати, щоб купити катер для риболовлі, і не помилитися з вибором?


Щоб правильно купити катер для риболовлі - важливо враховувати наступні фактори:

  1. Місце використання. Умовно моделі діляться на океанічні, річкові та морські. Основні відмінності між ними полягають в розмірі, матеріалі і міцності корпусу, остійності та потужності двигуна (тобто по найголовнішим характеристикам).

  2. Наявність і швидкість течії. Якщо вибирається водний транспорт для річки, особливо швидкої - варто звернути увагу на моделі з більш потужним мотором.

  3. Комфортність. Звичайно, рибальський катер - це не яхта, проте і він повинен бути комфортабельним і зручним. В ідеалі на ньому повинен бути рундук (для зберігання снастей, їжі, аптечки, і так далі), ходової тент (або можливість його установки) і зручні сидіння. В ідеалі - модель повинна мати розкладний столик. Якщо катер вибирається саме для риболовлі, і використовувати його планується часто і багато - то на ньому обов'язково повинні бути відсіки для улову.

  4. Розташування мотора. Може бути підвісним або стаціонарним. Моделі з підвісним мотором коштують дешевше, їх можна без проблем зняти і відвезти в ремонт окремо від катера (якщо він має невеликий розмір), однак вони сильніше шумлять (а при риболовлі це важливий недолік - оскільки шум розполохає видобуток). Катери зі стаціонарними двигунами коштують трохи дорожче, однак і в експлуатації вони зручніше (мотор менше шумить, а саме судно - тримається на плаву стійкіше і надійно). З явних мінусів - для двигуна потрібно жертвувати місцем, оскільки йому необхідний моторний відсік. До того ж у разі поломки в сервіс доведеться везти весь катер.

  5. Розміри і кількість місць. Залежить від того, чи збираєтеся ви рибалити поодинці, або любите ловити рибу в компанії.


Враховувати при покупці варто і те, як буде транспортуватися і де буде зберігатися судно.

Чому варто купити катер для риболовлі?


Для будь-якого рибалки власний катер - це транспорт, який дозволить:

  • швидко добиратися до рибного місця;

  • рибалити не тільки на березі, а й далеко від нього, на великій глибині (де і риби більше, і сама вона - більша);

  • економити час і сили (на відміну від човна, на якій доводиться їх витрачати на греблю).


При цьому рибальські катери мають розумну вартість (у порівнянні з більш дорогими яхтами).

Де можна купити рибальські катери в Україні?


Купити рибальський катер в Україні можна в Marine Trade. У каталозі компанії - десятки моделей від всесвітньо популярних французьких брендів. Кожен катер являє собою сучасне комфортабельне транспортний засіб. Прості в управлінні, стійкі і надійні, вони можуть використовуватися не тільки для риболовлі, але і для водних прогулянок.