Брокераж катерів

Чому купити катер БВ - це вигідно? При покупці водного транспортного засобу не обов'язково купувати новий виріб. Маючи певні знання, можна заощадити, і підібрати хороший БВ катер, який буде працювати не гірше нового. Про переваги: ​​чому купити катер БВ - вигідно? Причин, за якими варто купити БУ катер - дві: Ціна. Найголовніший чинник -...
Брокераж катерів

Чому купити катер БВ - це вигідно?


При покупці водного транспортного засобу не обов'язково купувати новий виріб. Маючи певні знання, можна заощадити, і підібрати хороший БВ катер, який буде працювати не гірше нового.

Про переваги: ​​чому купити катер БВ - вигідно?


Причин, за якими варто купити БУ катер - дві:

  1. Ціна. Найголовніший чинник - це суттєва економія: засіб, що був у вжитку, завжди буде дешевше нового. Різниця у вартості (в порівнянні з новим) може становити від 10% до 50% (а іноді і більше), в залежності від стану і «віку» катера.

  2. «Обкатка». За час експлуатації напевно були виявлені всі заводські недоліки і недоліки (якщо такі були допущені).


У більшості випадків продаж БВ катерів цікавить тих, хто бажає заощадити.

Як правильно вибрати катер БВ?


Вибір судна, що був у використанні - питання більш складне і відповідальне, ніж покупка нового вироби. При цьому слід враховувати такі фактори:

  1. Технічні характеристики (довжина, максимальна швидкість, витрата палива, максимальна кількість пасажирів, і так далі). Цей фактор однаково важливий при виборі як нових, так і вживаних катерів.

  2. «Вік». Ідеальний варіант - це судно, яке прослужило попередньому господарю 1-3 роки. За цей час воно не встигає сильно зноситися. Чим більше вік - тим нижче буде вартість (а також витрати на приведення в порядок і на підтримку стану).

  3. Поточний стан.

  4. Інтенсивність і умови експлуатації. За 2-3 роки катер у одного власника може проходити більше годин, ніж за 10 років в іншого господаря. Тому при покупці важливо питати, як часто використовувалося судно.

  5. Терміни останнього ремонту і техогляду.

  6. Кількість власників (перший чи це господар у судна, або він придбав його вже не новим?).


Крім перерахованих факторів можна виділити ряд інших нюансів, які теж варто брати до уваги при виборі.

Де купити катер БВ в Україні?


В Україні БВ катер можна купити через компанію Marine Trade. Фірма є ексклюзивним українським дистриб'ютором двох французьких виробників, і спеціалізується на продажу водного транспорту преміум-сегмента. Крім продажу нових судів, Marine Trade надає і брокеражние послуги - реалізує катери, що були у вжитку. Фахівці компанії готові проконсультувати покупця і відповісти на всі питання щодо вибору, обслуговування та подальшої експлуатації судна.