Підбір судна
show blocks helper

Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:
  • Довжина 14,00 м. Ціна вказана на складі в Європі. Новий погляд на життя на борту! Розроблений...
  • Довжина 13,00 м. Ціна вказана на складі в Європі. Нове покоління Sun Odyssey, завдяки розумному...
  • Довжина 12,35 м. Ціну вказано на складі в Європі.
  • Довжина 11,75 м. Ціна вказана на складі в Європі. Комфорт і функціональність! Зручний, просторий і...
  • Довжина 10,34 м. Ціну вказано на складі в Європі. З самого першого погляду, Sun Odyssey 349...

Яхти SUN ODYSSEY

Зручний і високоефективний - Jeanneau Sun Odyssey


Створений для справжнього задоволення. Винятковий комфорт на борту, дизайн поза часом, легке правління і безпека - лінійка SUN ODYSSEY ідеально підходить для сімейних подорожей.
Jeanneau - французька верф, яка з 1957 року спеціалізується на будівництві суден для приватного користування. Гідне місце в широкому асортименті цього виробника займають вітрильні яхти. Вони будуються в безлічі варіацій і задовольняють запити найдосвідченіших любителів морських подорожей. Яхти Jeanneau Sun Odyssey - це поєднання привабливого зовнішнього вигляду, відмінних морехідних якостей, зручності внутрішнього простору і якісного складання.

Краса Сан Одіссей


З повністю розгорнутими вітрилами яхта Сан Одіссей нагадує чайку, яка ширяє над хвилями. Вона допомагає з моменту сходження на борт втекти від сірих буднів і поринути в світ романтики.

Чудова мореплавство


Яхти Sun Odissey володіють стрімкими обводами корпусів і гарною мореплавства. Спеціально спроектовані вузли управління забезпечують прекрасну чуйність керма, а плавникові кіль мінімізує качку під час плавань.

Комфорт вищого класу


Приміщення плав засобів облаштовані за планами кращих дизайнерів Франції. 2-3 каюти створюють умови для комфортного перебування 4-6 осіб. Затишний T-подібний камбуз дозволяє готувати смачну і корисну їжу.

Як придбати?


Купити Sun Odissey можна звернувшись в нашу компанію. Ціна Sun Odyssey залежить від моделі, комплектації і оснащення судна.