Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:
  • Довжина 14,00 м. Ціна вказана на складі в Європі. Новий погляд на життя на борту! Розроблений...
  • Довжина 13,00 м. Ціна вказана на складі в Європі. Нове покоління Sun Odyssey, завдяки розумному...
  • Довжина 12,35 м. Ціну вказано на складі в Європі. Перебування на 41-футовій вітрільній яхті ще...
  • Довжина 11,75 м. Ціна вказана на складі у Європі. Нова вітрильна яхта в модельному ряду Sun...
  • Довжина 10,34 м. Ціну вказано на складі в Європі. З самого першого погляду, Sun Odyssey 349...

Яхти SUN ODYSSEY

Зручний і високоефективний - Jeanneau Sun Odyssey


Створений для справжнього задоволення. Винятковий комфорт на борту, дизайн поза часом, легке правління і безпека - лінійка SUN ODYSSEY ідеально підходить для сімейних подорожей.
Jeanneau - французька верф, яка з 1957 року спеціалізується на будівництві суден для приватного користування. Гідне місце в широкому асортименті цього виробника займають вітрильні яхти. Вони будуються в безлічі варіацій і задовольняють запити найдосвідченіших любителів морських подорожей. Яхти Jeanneau Sun Odyssey - це поєднання привабливого зовнішнього вигляду, відмінних морехідних якостей, зручності внутрішнього простору і якісного виробництва.

Краса Сан Одіссей


З повністю розгорнутими вітрилами яхта Сан Одіссей нагадує чайку, яка ширяє над хвилями. Вона допомагає втекти від сірих буднів і поринути в світ романтики з моменту сходження на борт.

Чудова мореплавство


Яхти Sun Odissey володіють стрімкими обводами корпусів і гарною мореплавства. Спеціально спроектовані вузли управління забезпечують прекрасну чуйність керма, а плавниковий кіль мінімізує качку під час плавань.

Комфорт вищого класу


Приміщення плавзасобів облаштовані за планами кращих дизайнерів Франції. Різні комбінації кают, санвузлів та інших зон, створюють умови для комфортного перебування на борту. Обладнаний "як вдома" камбуз дозволяє готувати смачну і корисну їжу.

Як придбати?


Купити Sun Odissey можна звернувшись в нашу компанію. Ціна Sun Odyssey залежить від моделі, комплектації і оснащення судна.