Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:

Яхти SUN FAST

Побудована щоб перемагати Sailboat SUN FAST


Гарантовані швидкість і хвилюючі відчуття без загрози втрати надійності, зручності в обігу і безпеки на морі. Ці вітрильники вразять Вас своїми морехідні якості, стабільністю і міцною конструкцією.
Яхта Sun Fast спроектована інженер-конструктором Даніелем Андрие. Вона побудована із застосуванням новітніх технологій, які забезпечують оптимальні характеристики міцності та ваги. Параметри цього човна призначені для досягнення максимальної рухливості під час гонок.

Новітні технології швидкості


Литий корпус, свинцевий кіль сприяють отриманню повній швидкості під час ходіння на всіх галсах. Також на Сан Фаст присутні інновації: відкритий кокпіт і щогла з вуглецевих сплавів. Прекрасно адаптована до однотипним, Гандикапний або регати по обмірні формулою в прибережних водах або відкритому морі.

Плавання на ній вражає мандрівників швидкою зміною пейзажів і свистом вітру у вухах. Купити катер Sun Fast бажають багато шанувальників морських прогулянок в Україні.

Комфорт на рівні моря


Сан Фаст оснащений всім необхідним для приємного проведення часу: камбузом, штурманським столом, двома комфортабельними двомісними каютами. Його збірка здійснюється на французькій верфі «Jeanneau», яка вже 59 років виробляє маломірні судна.

Актуальні пропозиції з придбання яхти доступні на нашому сайті. Замовити індивідуальну обробку катери також можна у нас. Ціна яхти Sun Fast залежить від довжини судна.