Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:
  • Чудова якість JEANNEAU і чудовий корпус дизайну Michael Peters гарантує Вам чудову керованість і...
  • Новий погляд на сімейну яхту. NC 33 стала новою сходинкою в розвитку модельної лінійки. Ще більше...

Яхти NC

Jeanneau New Concept - нова генерація моторних яхт


Оригінальний дизайн концепції моделей яхт NC - яхта з терасою. Жити на воді, відчути повний комфорт на борту з житловими приміщеннями, що трансформуються - це лише одне з багатьох переваг концепції NC.

Ні скандинавський, ні італійський, ні британський ... Модельний ряд NC має свій власний стиль. Повністю орієнтована на клієнта, концепція NC реалізує найостанніші нововведення дизайну з точки зору розподілу простору і життєдіяльності на борту. Просторий і світлий салон, легко трансформується для створення різних зон, створює комфорт, властивий для яхт значно більшого розміру.

Просторі каюти з великою площею вікон, повнорозмірні санвузли з окремими душовими кабінами, величезні простори для зберігання необхідних речей. З яхтами серії NC Ви дійсно отримуєте значно більше у всіх аспектах.

Добре продуманий дизайн заслужив визнання як серед користувачів, так і серед професіоналів. Яхти цієї серії отримали велику кількість різноманітних винагород, в тому числі і премій European Power Boat of the Year. Всі моделі мають великий успіх. З витонченим силуетом і затишною атмосферою на борту, модельний ряд NC пропонує нове бачення сімейної яхти - багатофункціональною і сучасної.