Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:

Катери Merry Fisher

MERRY FISHER - найкращий weekender.

Сьогодні вже важко знайти таку країну в Європі, де б не було хоча б кілька катерів цієї модельної лінійки. Merry Fisher вже давно сам став брендом не менше впізнаваним, ніж Jeanneau.

Володіючи приголомшливою функціональністю і практичністю, ці катери успішно експлуатуються і в умовах Середземного моря, і в суворих водах Скандинавії і на океанських узбережжях Європи і Північної Америки. І в тропіках Південно-Східної Азії. Почавши свій шлях, як човни для рибалок, сьогодні Merry Fisher - це перш за все сімейні катери для відпочинку і подорожей. Але в Jeanneau не забули і про риболовлю. Серія катерів Merry Fisher Marlin створена спеціально для професійних рибалок.

Сьогодні модельний ряд катерів представлений моделями від 6 до 11 метрів, розроблених для використання з підвісними моторами.

Всі катери мають просторі салони з панорамним склінням, просторі кокпіти, що легко трансформуються в залежності від потреб, великі зони для засмаги і обладнані всім необхідним для того, щоб провести на човні кілька незабутніх днів.

Для отримання консультації по катерах Merry Fisher, зверніться до офіційного представника - компанії Марін Трейд будь-яким зручним для Вас способом, перейшовши на сторінку Контакти.

Прогулочный катер для рыбалки Merry Fisher