Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

Сортувати по:

Катери Cap Camarat

Cap Camarat Jeanneau - тільки переваги


Сap Camarat - унікальна і затребувана лінійка в модельному ряду Jeanneau. Не дарма ці відкриті човни люблять і в Середземномор'ї і на Балтиці і на Атлантичному узбережжі Європи і в США. Дизайнерам протягом багатьох років вдається створювати надзвичайно зручні, морехідні, практичні і універсальні човни, які однаково добре підійдуть і для сімейного відпочинку і для рибалки і для занять водними видами спорту. Розроблені спочатку для моря і маючи невелику осадку, Cap Camarat (и) прекрасно підходять і для великих річок і водосховищ. Залишається тільки вибрати розмір.
Експертне співтовариство і власники завжди присуджують високі оцінки цим катерам. Перш за все їх чудової керованості, безпеки і швидкісним характеристикам. А також інноваційності та технічним оснащенням. Моторні катери цієї серії щороку стають номінантами і призерами більшості світових номінацій, в т.ч. і таких, як катер року.
У модельному ряду катера поділяються на три спеціалізації:
WA - walk arround - катери, спеціально створені для пляжного відпочинку з великим санпадом на носі і просторим кокпітом, який також може стати санпадом. З одного каютою (човни до 7,5 м) або двома каютами з кают компанією, повноцінним камбузом, повноцінним санвузлом (човни від 9 м).
СС - central consol - катера з постом управління, розташованим по центру катера. Ці човни ідеально підійдуть для активного відпочинку, занять водними видами спорту або риболовлі. Незважаючи на таку спеціалізацію, серія СС також може бути оснащена просторими санпадамі, зручними сидіннями і буде хорошим компромісом і для рибалки і для його родини.
DC - day cruiser - катер скандинавського типу. Із закритим носом і високим склінням по периметру консолей. Ці катери мають комфортною каютою і чудово підійдуть для тих, хто хоче відправиться в подорож на кілька днів.
Точно і раціонально вибрати катер, укомплектувати його у відповідності з особливими вимогами допоможуть досвідчені співробітники нашої спеціалізованої компанії.