New Concept - моторні яхта з високим рівнем комфорту життя на борту.

NC 37
8 377 419.35 грн.
Виробник: Jeanneau
Ціну вказано на складі верфі в Європі. Без ПДВ. Чудова якість JEANNEAU і чудовий корпус дизайну...
NC 33
6 638 709.68 грн.
Виробник: Jeanneau
Новий погляд на сімейну яхту. NC 33 стала новою сходинкою в розвитку модельної лінійки. Ще більше...

New Concept - нова генерація моторних яхт

Оригінальний дизайн концепції моделей яхт NC - яхта з терасою. Жити на воді, відчути повний комфорт на борту з житловими приміщеннями, що трансформуються - це лише одне з багатьох переваг концепції NC.

Ні скандинавський, ні італійський, ні британський ... Модельний ряд NC має свій власний стиль. Повністю орієнтована на клієнта, концепція NC реалізує найостанніші нововведення дизайну з точки зору розподілу простору і життєдіяльності на борту. Просторий і світлий салон, легко трансформується для створення різних зон, створює комфорт, властивий для яхт значно більшого розміру.

Просторі каюти з великою площею вікон, повнорозмірні санвузли з окремими душовими кабінами (в моделях NC11 і NC14), величезні простори для зберігання необхідних речей. З яхтами серії NC Ви дійсно отримуєте значно більше у всіх аспектах.

Добре продуманий дизайн заслужив визнання як серед користувачів, так і серед професіоналів. Яхти цієї серії отримали велику кількість різноманітних винагород, в тому числі і премій European Power Boat of the Year. Всі моделі мають великий успіх. З витонченим силуетом і затишною атмосферою на борту, модельний ряд NC пропонує нове бачення сімейної яхти - багатофункціональною і сучасної.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (099) 482-08-07
  • (044) 221-58-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію