Катера Glastron

Високі характеристики, універсальність і стиль - ось що таке GLASTRON. Історія бренду починається в 1956 році. Саме тоді Боб Хаммонд створює Glastron Boats - першу в світі компанію з виробництва пластикових човнів. З тих пір катери Гластрон уособлюють собою найвищі стандарти надійності, швидкості і меневренності. Недарма саме Glastron...

Бренд Бренд sdsdsd

Тип Судна

Назначение

Кол-во Человек

Новые Суда

Б/У Суда

  • Катера BOW RIDERS
  • Glastron GTD
    Glastron GTD
    Серія катерів Glastron GTD - це максимум простору для великої компанії. Повністю відкритий кокпіт створює єдиний простір для кожного з Ваших гостей. А інноваційний привід VOLVO з гвинтами, спрямованими в бік...
Катера Glastron

Високі характеристики, універсальність і стиль - ось що таке GLASTRON.


Історія бренду починається в 1956 році. Саме тоді Боб Хаммонд створює Glastron Boats - першу в світі компанію з виробництва пластикових човнів. З тих пір катери Гластрон уособлюють собою найвищі стандарти надійності, швидкості і меневренності. Недарма саме Glastron неодноразово з'являвся в серіях бондіани, ставши улюбленим катером агента 007.

Легендарний SSV (Super Stable Vee)


Корпуси човнів Glastron виконані з використанням запатентованої технології Super Stable Vee. Глибоке V корпусу робить катера стійкими і маневреними на високих швидкостях, забезпечуючи безпечне управління навіть новачками.

Катери для будь-яких завдань.


Незалежно від того, чи хочете Ви вибратися на природу з родиною, зайнятися риболовлею або просто отримувати задоволення від керування човном на хвилях - все у Ваших руках з катерами GLASTRON. Моделі серії GT та GX відрізняються вишуканістю внутрішньої і зовнішньої обробки, великим обсягом внутрішнього простору і підходять для відпочинку всією сім'єю. Спортивна серія GTS втілює собою силу і міць спортивного катера. На цих човнах буде весело всім, незалежно від того, ловите Ви рибу вранці або ганяєте на вейк ввечері. Моделі GTSF розроблені спеціально для тих хто присвячує свій відпочинок рибної ловлі. Добре продумане планування катерів зробить Вашу рибалку комфортною і успішною.