Комфортні катери та яхти FOUR WINNS розраховані на яскравий та комфортний відпочинок

Знамениті боурайдери Four Winns HORIZON

Ці катери спеціально створені для вейкборду!

Одни з найкращіх амеріканський круїзерів Four Winns VISTA

Комфортні катери для відпочинку на воді в великій компанії

Виробник пластикових катерів Four Winns (США)

Верф Four Winns є одним з провідних світових виробників моторних яхт і катерів. З'явилася на яхтовому ринку в 1962 році як невелика компанія під назвою Safe-T-Mate Boats. Це американське сімейне підприємство випускало в місті Каділлак (США) човни зі склопластику. У 1975 році фірму придбала сім'я Віннов, завдяки чому верф отримала свою нинішню назву - Four Winns.

Через деякий час компанія стала впізнаваним брендом, а випускаються яхти з тих пір періодично отримують нагороди та відзнаки (З числа останніх: каютний пластиковий катер Four Winns S 215, отримав нагороду «European Powerboat of the Year 2012» в класі суден до 25 футів). У 1993 році Four Winns створила і запатентувала новий дизайн днища корпусу «Stable Vee», відзначений нагородою Product Engineering Award як радикально перевершує по ряду параметрів традиційні корпусу.

В даний час Four Winns виробляє на своїх заводах в штаті Мічиган близько семи тисяч катерів на рік. За 40 років існування компанія випустила понад 125 тисяч яхт. Сьогодні Four Winns випускає п'ять різних серій човнів: Horizon (спортивні катери для прогулянок і відпочинку на воді. Довжина від 5.30 до 9.55 метрів), Vista (круїзні моторні яхти від 7.93 до 15 метрів ), Funship (палубні катери для активного відпочинку і спорту. Довжина від 6.45 до 8.59 метрів) і SL (розкішні спортивні катери завдовжки понад 8 метрів). Для цих моделей характерні багатошарові корпусу зі скловолокна, щодо невелика витрата палива при хороших швидкісних параметрах і нескладне управління.

Елегантні, практичні і комфортні яхти Four Winns швидкохідні і розраховані на прекрасний відпочинок.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (099) 482-08-07
  • (044) 221-58-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію