Виробник: Van der Valk
27,90 м
Виробник: Van der Valk
24,86 м
Виробник: Van der Valk
24,6 м
Виробник: Van der Valk
23,2 м
Виробник: Van der Valk
23,09 м
Виробник: Van der Valk
23,07 м
Виробник: Van der Valk
20,55 м

Яхта «Flybridge» (створена для океанських подорожей

Почав свою історію в 2007 році, серія яхт Flybridge, сьогодні займає почесне місце серед своїх конкурентів. Витриманий, класичний дизайн найвідомішого світового бюро GUIDO de GROOT привертає все більше шанувальників у всьому світі.

Класика і інновації

Традиційно для верфі Van der Valk корпус яхти може бути виготовлений із сталі (водотонажна яхта) або алюмінію (полуводотонажна, швидководотонажна або гліссуюча яхта). Яхти Флайбридж виконуються в двох рівнях. На нижньому рівні розташовується машинне відділення і каюти. На верхньому рівні - пост керування і салон. Верхня палуба Continental II має 360 град. огляду і забезпечує хороше освітлення салону.

Корпуси яхт Flybridge спеціально розроблялися для використання інноваційної системи приводу VOLVO PENTA IPS. Дана система має цілу низку переваг завдяки цілому ряду додаткового обладнання (джойстик, електронний якір, система віддаленого моніторингу, бортовий комп'ютер, управління з iPad і т.д.). Крім того, система забезпечує збільшення продуктивності на 35%, зниження витрати палива і викидів на 30%, підвищує прискорення на 15% і максимальну швидкість на 20%. На 50% знижується рівень шуму.

Простір для фантазії

Великий обсяг салону і вдала компоновка нижнього ярусу дозволить Вам втілити в життя Ваше власне уявлення про яхту мрії. Всі яхти Flybridge виробляються за схемою custom build, яка дозволяє власнику самому розробляти дизайн інтер'єрів своєї яхти. І як завжди, Ви можете не сумніватися, що Ваша неповторна яхта буде створена з найкращих матеріалів і укомплектована найкращим обладнанням.

Широкий вибір додаткового обладнання доповнить неповторність і створить додатковий комфорт перебування на борту. Яхти Flybridge можуть оснащуватися гідравлічними платформами для купання, гідравлічним трапом, краном для підйому тендера і багатьом іншим.

Ціна яхт Flybridge залежить від обраного дизайну компонування і додаткового обладнання. Ви завжди зможете знайти для себе кращий варіант за допомогою компанії MARINE TRADE.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (099) 482-08-07
  • (044) 221-58-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію