Виробник: Van der Valk
36,80 м

EXPLORER просто обери напрямок

EXPLORER - серія яхт траулерного типу верфі Van der Valk. Ці яхти найбільше підійдуть тим, хто цінує океанські круїзи з високим рівнем комфорту. Класичні траулерні обводи і розкіш та комфорт вишуканих інтер'єрів створюють непередаваний шарм цих яхт.

Спочатку корпус EXPLORER будувався зі сталі за повною водотонажною схемою. Однак тепер яхти EXPLORER можна замовити з алюмінію, що дозволяє підвищити максимальну швидкість до 14 вузлів. Завдяки своїм технічним характеристикам, яхти найкращим чином підходять для далеких морських подорожей. Запас ходу складає більше 2500 морських миль.

Корпус EXPLORER має низький центр ваги, що робить перебування на яхті комфортним навіть у складних погодних умовах посеред океану.

Завдяки підходу custom build кожна яхта EXPLORER, що виготовлена верф'ю унікальна. Величезні простори на кожному рівні дають можливість Власнику здійснювати свої мрії. Все, починаючи від кількості і розташування кают і салонів до дрібниць оздоблення, може бути вибрано Власником самостійно. При створенні яхт EXPLORER, як і для інших яхт верфі Wim van der Valk, використовуються виключно найдорожчі і кращі матеріали і обладнання.

ЯхтиEXPLORER має сертифікат CE class A (Ocean). Завдяки ретельно вивіреним технічними характеристиками, потужним економічним двигунам, а також об'ємному паливному баку весь модельний ряд має підвищену автономність. У пропоновану ціну яхти EXPLORER входить повний набір стандартного устаткування, який може бути розширений і доповнений за бажанням замовника.

Купити яхту EXPLORER можна в компанії Marine Trade. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати необхідну комплектацію і запропонують оптимальну ціну.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (099) 482-08-07
  • (044) 221-58-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію