Виробник: Van der Valk
21,62 м
Виробник: Van der Valk
21 м
Виробник: Van der Valk
20,19 м
Виробник: Van der Valk
19,64 м
Виробник: Van der Valk
15,5 м
Виробник: Van der Valk
15,5 м

Яхти Aft Cabin - відчуй себе лідером!

Яхти Aft Cabin є найпопулярнішими в модельному ряду Van der Valk і користуються попитом у всьому світі. На підтвердження цього факту - понад 100 корпусів, переданих власникам за останні 15 років. Дизайн зазнав величезної кількості змін, поки не набув нинішній вигляд. Судно має чітко виражений голландський дизайн з майстер-каютою, розташованої в кормовій частині.

Справжній голландець

Яхти Aft Cabin комплектуються класичної валоприводною ходової системою. Корпус і надбудови яхт серії Aft Cabin виготовляються в основному зі сталі але можливе використання алюмінію, на вибір клієнта. Розсувний дах рульової рубки виготовлений ​​з вуглецевого волокна.

Яхта Aft Cabin виконана за дворівневою схемою. На нижньому рівні знаходяться машинне відділення і каюти. У верхньому рівні розташовуються пост управління і, на кілька щаблів нижче, салон, з'єднаний з кухнею.

Тільки краще

Дизайн і компоновка інтер'єрів Aft Cabin розробляється відповідно до побажань клієнта. В оздобленні використовуються тільки найякісніші матеріали. Меблі та обладнання яхти Континенталь 1 вибирається виключно кращих світових брендів.

Купити яхту Wim van der Valk Aft Cabin Ви можете в Компанії Марін Трейд. Ми допоможемо Вам створити власний дизайн і отримати задоволення не тільки від володіння яхтою найвищого класу, але і від участі в створенні власної яхти.

  • Замовити зворотній дзвінок
  • Або зателефонуйте нам за номером
  • (067) 658-58-32
  • (099) 482-08-07
  • (044) 221-58-78
Marine Trade - офіційний дистриб'ютор PRESTIGE та JEANNEAU

Замовити дзвінок

Х

Отримати пропозицію